KULLANIM KOŞULLARI

Kullanım Koşulları

Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı Bulut Mermer Granit Tezgah´ya (Bu metinde "Bulut Mermer Granit Tezgah" olarak kullanılacaktır) aittir.

Bulut Mermer Granit Tezgah internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, Bulut Mermer Granit Tezgah ’in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı Bulut Mermer Granit Tezgah internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini http://granit-tezgah.superkobi.com internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir. http://granit-tezgah.superkobi.com internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir.

Bulut Mermer Granit Tezgah internet sitesini ziyaret eden ve Bulut Mermer Granit Tezgah sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını´nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.
E-Bülten Granit Mutfak Tezgahı Hakkındaki yeniliklerimizden faydalanmak için listemize E-Postanızı ekleyin!
©2017 - Bulut Mermer Granit Tezgah. Tüm Hakları Saklıdır.