KURUMSAL

Hakkımızda

GRANİT MUTFAK TEZGAHI - BULUT MERMER & GRANİT

Bulut Mermer, Granit Mutfak tezgahı üretmek amacıyla istanbul ümraniye ilçesinde, dudullu sanayi bölgesi tavukçuyolu üzerinde kurulmuştur.

 

Öncelikli hizmet bölgesi Ümraniye,Ataşehir civarı olan Bulut Mermer tüm istanbul ilçelerinde granit tezgahBelenco Mutfak Tezgahı ve mermer işleri konusunda hizmet vermektedir.

 

 

Seçkin müşterilere hizmet vermek konusunda olumlu müşteri yorumları alan Bulut Mermer, birçok villa için gereken tüm mermer işleri, tezgah üretimi, merdiven mermer kaplaması gibi işleri başarıyla tamamlamıştır.

Uzun yıllar boyu sorunsuz kullanılması için granit mutfak tezgahı üretimine gereken azami gayreti gösteren Bulut Mermer geniş ve güncel renk kartelası ile Mutfak dekorasyonunuzu tamamlayan granit mutfak tezgahları üretmektedir.

Granit mutfak tezgahının yanında çimstone tezgah, belenco mutfak tezgahı üretimide yapan Bulut Mermer özellikle müşterilerinin önermeleri ile genişleyen müşteri potansiyeli ile istanbul ili içerisinde tüm ilçelere mutfak tezgahı konusunda hizmet vermektedir.

Mutfak Tezgahı montajı konusunda ücretsiz keşif & montaj hizmeti ve ev hanımlarına doğru bilgilendirme ile ihtiyaçları doğrultusunda Mutfak Tezgahı fiyatları sunmaktadır.

Kurumsal web sitesi üzerinden daha detaylı olarak tanıyabileceğiniz firmamız her türlügranit,mermer,belenco işlerinizde sizlere de çözüm sağlama arzusundadır.

Saygılarımızla

Bulut Mermer

 

E-Bülten Granit Mutfak Tezgahı Hakkındaki yeniliklerimizden faydalanmak için listemize E-Postanızı ekleyin!
©2017 - Bulut Mermer Granit Tezgah. Tüm Hakları Saklıdır.